Pasaż Odkryć w Tarnowie - wycieczka klas I-III

30 kwietnia 2024r. uczniowie klasy I-III udali się do Pasażu Odkryć w Tarnowie. Doświadczanie świata! To priorytet tego wyjątkowego miejsca ,ogromne zaangażowanie uczniów klas młodszych w ten niezwykły proces odkrywania tajemnic świata. Przygotowano specjalnie opracowane programy, łączące zabawę z nauką. Odwiedziliśmy pracownie Małej Inżynierii, Planetarium oraz Ekspozycję.
   Celem była rozmowa o nauce, nauka przez zabawę, która pozwala nam doświadczać, poznawać, odkrywać i zachwycać się otaczającym nas światem. Było to bardzo ciekawe doświadczenie, które sprawiło ogromną radość dzieciom. Na długo pozostanie w naszej pamięci, bo doświadczaliśmy wszystkim zmysłami. Dzięki, nauce stajemy się lepsi, bardziej tolerancyjni, wyrozumiali oraz otwarci na poznawanie nowej przestrzeni.

Maria Kudrańska