Imieniny: Longiny, Toli

III Międzynarodowy Konkurs Historyczny "Śladami Historii Polski - Skąd Nasz Ród" 2024

Miło nam poinformować, że uczniowie Poręby Radlnej osiągnęli bardzo wysokie wyniki w III Międzynarodowym Konkursie Historycznym "Śladami Historii Polski - Skąd Nasz Ród" 2024r. Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.
   W kategorii szkoły podstawowe kl. 0-3 pieśń patriotyczna miejsce III zdobył Krzysztof Czermak - uczeń kl. 3, wyróżnienie Maja Zielińska - uczennica kl. 2.
   Natomiast w kategorii szkoły podstawowe kl. 4-8 pieśń patriotyczna III miejsce przyznano Zofii Marszałkiewicz.
   Uczniów do konkursu przygotowała dyrektor szkoły, a zarazem nauczyciel muzyki Krystyna Olszówka-Łępa.
Gratulujemy!