Msza św. dziękczynna za plony

15 sierpnia o g. 9.00 w kościele św. Piotra i Pawła w Porębie Radlnej odprawiona została uroczysta dożynkowa msza św. dziękczynna za tegoroczne plony z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla wszystkich pracujących na roli.
Naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy ze sztandarem naszej szkoły wraz z Dyrekcją i nauczycielami.
   Dziękujemy uczniom naszej szkoły: Rafałowi Kozyrze, Grecie Tyrce i Zuzannie Seruś za reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym i p. Marii Zielińskiej za opiekę. W tej pięknej uroczystości wziął również udział poczet sztandarowy OSP oraz Rycerstwa Niepokalanej.
   Mszę św. uświetnił swoim śpiewem chór Cante z Poręby Radlnej.
   Prezentujemy także przepiękny wieniec dożynkowy wykonany przez rodzinę p. Lucyny i Jana Skórków oraz Beatę i Krzysztofa Frysztaków.